COYNCO MINI BAG LONGOPACK

strona główna  >>  odkurzacze coynco  >> system longopack

 

Wydajny kompaktowy odkurzacz do pyłów

 

 

 

OPIS PRODUKTU

Seria kompaktowych odkurzaczy przemysłowych COYNCO z systemem ciągłego pakowania zanieczyszczeń i pyłów do plastikowych worków LONGOPAC. Odkurzacz posiada wydajny cyklonowy systemem separacji zanieczyszczeń i podwójny systemem oczyszczania filtra POWER SHAKE. Z uwagi na zastosowanie systemu LONGOPAC odkurzacz przeznaczony jest do zbierania pyłów niebezpiecznych takich jak np. azbest.  

 

 

COYNCO 100 to odkurzacze przemysłowe zaprojektowane do odkurzania zanieczyszczeń suchych. Odkurzacze przystosowane są do zbierania pyłów budowlanych, kurzu, piachu. Urządzenia są idealne dla prac w sektorze budowlanym i dedykowane są do pracy z profesjonalnymi elektronarzędziami. Urządzenia wyposażone są w unikatowy system filtracji oparty na cyklonowym systemie oczyszczania powietrza. Odkurzacze wyposażone są w wielkopowierzchniowy filtr typu cartridge, (klasa M) pokryty aluminium (ochrona przed pyłami i wilgocią). Powierzchnia filtra głównego wynosi 12 000 cm2. Odkurzacze wyposażone są w automatyczny system oczyszczania filtra POWER SHAKE, który skutecznie przywraca należytą filtrację i przedłuża jego żywotność. Nie występuje konieczność demontażu całej głowicy i ręcznego czyszczenia filtra. Ten unikatowy system filtracji powietrza i oczyszczania filtra głównego jest niedostępny w produktach konkurencji. Bardzo dobre wyważenie odkurzacza oraz duże koła z hamulcami gwarantują bezpieczne przemieszczanie. Duże koła ułatwiają zwrotność i łatwość transportu. 

 

 

Dużą moc ssania generują dwie turbiny ssące o łącznej mocy 2400 W. Odkurzacze skutecznie zasysają lekkie pyły przy zastosowaniu węzy o długości nawet 20 mb. Dzięki uniwersalnej konstrukcji odkurzacze mają zastosowanie w firmach sprzątających przy odkurzaniu magazynów, hal produkcyjnych. Urządzenia znajdą także zastosowanie w przemyśle lekkim oraz ciężkim. 

 

 

Każdy odkurzacz COYNCO przeznaczony jest do pracy w długich przedziałach czasu – głowica pracuje w systemie bypass. W wyposażeniu dodatkowym znajduje się szeroka paleta akcesoriów dodatkowych: ssaw, węży, połączeń. Dzięki ich bogatej gamie odkurzacze można przystosować do różnych prac sprzątających. 

 

 

DANE TECHNICZNE:

  • Moc silnika: 2400
  • Zasilanie: 230 V
  • Przepływ powietrza: 300 m3 / h
  • Podciśnienie: 2300 mm/H2O
  • Pojemność zbiornika: system LONGOPAC
  • Zasięg pracy: w zależności od długości węży
  • Poziom hałasu: 74 dB
  • Ciężar: 59 kg
  • Wymiary: 640 x 640 x 141 mm