COYNCO S 103

strona główna  >>  odkurzacze coynco  >>  jednofazowe sucho – mokro

 

Seria uniwersalnych odkurzaczy COYNCO do pracy na sucho i mokro z cyklonowym systemem separacji zanieczyszczeń i podwójnym systemem oczyszczania filtra powietrza POWER SHAKE.  

 

 

 

OPIS PRODUKTU

Seria uniwersalnych odkurzaczy COYNCO do pracy na sucho i mokro z cyklonowym systemem separacji zanieczyszczeń i podwójnym systemem oczyszczania filtra powietrza POWER SHAKE.   

COYNCO serii S przystosowane są do zbierania płynów i zanieczyszczeń suchych. Odkurzacz wyposażony jest w system pływakowy odcinający dopływ powietrza do turbiny ssącej w momencie napełnienia zbiornika wodą. Przemysłowe kompaktowe odkurzacze tej serii skierowane wszędzie tam, gdzie wymagane jest użycie odkurzaczy o wysokich parametrach przepływu powietrza i podciśnienia. Odkurzacze te posiadają  głowicę z dwoma lub trzema turbinami ssącymi (silnik szczotkowy, komutatorowy)  o łącznej mocy 2400 W. Te parametry stawiają odkurzacze COYNCO wśród liderów pracy w najtrudniejszych warunkach. Cała konstrukcja odkurzacza malowana jest proszkowo a pojemność zbiorników na zanieczyszczenia wynosi 50 (opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia odkurzacza w wersji ze stali nierdzewnej).  System rotacyjnego opadania brudu gwarantuje bardzo niski poziom zanieczyszczenia filtra. Nawet przy zasysaniu takich zabrudzeń jak talk czy wapno 99% pyłu opada na dno zbiornika. Dodatkowo wielkopowierzchniowy filtr typu cartridge, pokrywany warstwą aluminium, zabudowany jest w kapturze ze stali nierdzewnej a skuteczność filtracji powietrza wynosi 1 mikron (na życzenie klienta istnieje możliwość zamontowania filtra HEPA – klasa H). Te dwie cechy gwarantują stabilną i długą pracę bez obniżenia parametrów ssących. 

 

Opatentowany podwójny, mechaniczny i pneumatyczny system oczyszczania filtra powietrza POWER SHAKE pozwala na automatyczne oczyszczanie go bez konieczności użycia siły operatora lub ściągania głowicy. W odkurzaczach tych nie ma zatem znaczenia powierzchnia filtra, gdyż w praktyce jest on tylko dodatkowym zabezpieczeniem, a nie miejscem absorpcji brudu. 

 

Ten unikatowy system filtracji powietrza i oczyszczania filtra głównego jest niedostępny w produktach konkurencji. Zbiornik na zanieczyszczenia jest ręcznie opuszczany na własne kółka, co znacznie ułatwia  jego oczyszczanie. Odkurzacze posiadają kosz na dodatkowe akcesoria oraz stabilną konstrukcję. Charakteryzuje się również wysoką kulturą pracy oraz wysoką jakością akcesoriów. Bardzo dobre wyważenie oraz duże koła z hamulcami gwarantują bezpieczne przemieszczanie. 

 

COYNCO serii S 103 to odkurzacze uniwersalne do zbierania wszystkich rodzajów zanieczyszczeń w tym mokrych (bez stref potencjalnie zagrożonych wybuchem). 

 

Odkurzacze przystosowane są do pracy z wężami o średnicy: D 40, D 50, D 60. Opcjonalnie odkurzacz posiada gniazdo elektryczne do podłączenia elektronarzędzi.

 

Zastosowanie:

 • Odkurzacz zalecany do użytku w halach magazynowych
 • Firmach budowlanych
 • Wszelkich segmentach przemysłu
 • Do zbierania zanieczyszczeń gorących. 

 

 

Dane techniczne:

 • Moc silnika: 3600 W
 • Zasilanie: 230 V
 • Przepływ powietrza: 300 m3 / h
 • Podciśnienie: 2300 mm/H2O
 • Pojemność zbiornika: 50 L
 • Zasięg pracy: w zależności od długości węży
 • Poziom hałasu: 67 dB
 • Ciężar: 78 kg
 • Wymiary: 800 x 600 x 1150 mm